SPA VILNIUS Vilniuje dienos SPA paslaugas teikiantis centras Vilniuje

NAUJAS SPA

Įkvėpk ramybės...

  Dovanoti Kaina, € / Lt. Trukmė

Procedūros dviem

Auksinė vonia Įsigykite procedūros dovanų kuponą 26 / 89.77 20 min

TIK KAIP PAPILDOMA PROCEDŪRA. Atpalaiduoja, ramina, gerina miegą. Veiklieji vonios komponentai inaktyvuoja laisvuosius radikalus, padeda organizmui atstatyti prarastas mineralines medžiagas, drėkina ir gaivina odą, suteikia jai blizgėjimo ir žėrėjimo efektą. Oda tampa švytinti, aksominė, švelni kaip šilkas, o kūnas pakvimpa nuostabiais gėlių aromatais.

Detoksikuojanti vonia Įsigykite procedūros dovanų kuponą 26 / 89.77 15 min

TIK KAIP PAPILDOMA PROCEDŪRA. Puikiai išvalo organizmą. Procedūroje naudojamas ESPA vonios aliejus stimuliuoja limfinę sistemą, mažina skysčių sulaikymą, skatina toksinų  šalinimą iš organizmo ir suaktyvina visų sistemų veiklą.

Garinė pirtis Įsigykite procedūros dovanų kuponą 13 / 44.89 30 min

TIK KAIP PAPILDOMA PROCEDŪRA. Pirties garai atpalaiduoja kūną, sugrąžina raumenų jėgą, didina ištvermę. Taip pat palengvina kvėpavimą, suaktyvina riebalinių liaukų veiklą, gerina kraujotaką, todėl oda tampa elastinga ir stangri.

Imbierinė vonia Įsigykite procedūros dovanų kuponą 26 / 89.77 20 min

TIK KAIP PAPILDOMA PROCEDŪRA. Šildo, atpalaiduoja raumenis, mažina skausmą bei palengvina peršalimo bei gripo simptomus, stiprina imuninę sistemą, gydo uždegimus, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, atpalaiduoja spazmus, malšina galvos svaigimą ir pilvo skausmus, sumažina pilvo pūtimą, stabdo pykinimą, gerina moterų savijautą menstruacinio ciklo metu, pagerina virškinamojo trakto darbą ir viso kūno kraujotaką, greitina riebalų apykaitą, pakelia nuotaiką ir darbingumą.

Raumenis atpalaiduojanti vonia Įsigykite procedūros dovanų kuponą 26 / 89.77 15 min

TIK KAIP PAPILDOMA PROCEDŪRA. Sušildo ir atpalaiduoja raumenis.  Procedūroje naudojamas ESPA vonios aliejus ramina, mažina skausmą ir raumenų spazmus. Šilta ir atpalaiduojanti vonia, praturtinta naudingosiomis medžiagomis, padės atsigauti po sunkios darbo  dienos ir  palaikys puikią Jūsų organizmo sveikatą.

Romantinis masažas Įsigykite procedūros dovanų kuponą 52 / 179.55 30 min

Meilė - gyvenimo poezija ir saulė. Ji tai, dėl ko sukasi pasaulis. Ji leidžia nubudus skrajoti sapnuose, tai tokia būsena, kai esi laimingas todėl, kad laimingas ir kitas. Meilė yra nenumaldomas troškimas būti kartu... Romantinį masažą porai atlieka du masažuotojai tuo pačiu metu vienoje patalpoje. Masažas sušildo jausmus, atpalaiduoja, ramina, šalina įtampą ir nuovargį.

Spanguolių vonia Įsigykite procedūros dovanų kuponą 26 / 89.77 20 min

TIK KAIP PAPILDOMA PROCEDŪRA. Švelni, atpalaiduojanti, šilta vonia, praturtinta vitamino C prisotintu spanguolių uogų ekstraktu, akimirksniu nuima įtampą, kruopščiai valo ir maitina odą, apgaubia kūną maloniu kvepiančiu sluoksniu. Pasižymi ypatingu antioksidaciniu, antibakteriniu, regeneruojančiu ir odą drėkinančiu poveikiu.
Procedūrų: 7
  • Paslaugos apmokestinamos 21% PVM mokesčiu.
  • SPA VILNIUS administracija pasilieka teisę be atskiro pranešimo keisti paslaugas ir jų kainas.
  • Procedūrų kainoraštis.